12. pokal Rogaške Slatine za dečke in deklice 2012

V Rogaški Slatini 14.04.2012

12. 12. pokala Rogaške Slatine za dečke in deklice so se udeležili tekmovalci in tekmovalke iz KK Rogla, KK Štore, KK Shotokan Velenje, KK Loče, KK Oplotnica, KK Ptuj, KK Velenje, KK Trbovlje, KK Kozjansko in Obsotelje In KK Rogaška Slatina.

Dečki beli pasovi let. 2005, 2004;
1. Gajšek Aljaž, Shotokan Velenje
2. Sluga Jure, Ptuj
3. Hmelak Jaša, Oplotnica
3. Šket Jure, Velenje

Dečki beli pasovi let. 2003, 2002;
1. Marinič Luka, Velenje
2. Tepeš Filip, Rogaška Slatina
3. Geršak Leon, Kozjansko in Obsotelje
3. Ramič Narcis, Shotokan Velenje

Dečki beli pasovi let. 2001, 2000, 1999;
1. Burlak Timotej, Loče
2. Gros Gregor, Rogaška Slatina
3. Bukšek Žan, Rogaška Slatina
3. Gobec Tit, Rogaška Slatina

Dečki let. 2004, 2003, 2002;
1. Aletič Endis, Shotokan Velenje
2. Kladušek Jan Kozjansko in Obsotelje
3. Murko Patrik, Ptuj
3. Kitak Matej, Rogaška Slatina

Dečki let. 2001, 2000;
1. Merdanovič Aldin, Shotokan Velenje
2. Zidar Domen, Trbovlje
3. Hartl Jan, Kozjansko in Obsotelje
3. Cestnik Blaž, Trbovlje

Dečki let. 1999, 1998;
1. Uzejnovič Belmin, Shotokan Velenje
2. Merdanovič Aldin, Shotokan Velenje
3. Petauer Janez, Kozjansko in Obsotelje
3. Gajšek Blaž, Shotokan Velenje

KATE DEKLICE;
Deklice beli pasovi let. 2005, 2004;
1. Islamovič Alisa, Shotokan Velenje
2. Cesarec Pia, Rogaška Slatina
3. Šet Špela, Rogla
3. Wravor Evelin, Rogla

Deklice beli pasovi let. 2003, 2002;
1. Ganziti Nina, Loče
2. Islamovič Alja, Shotokan Velenje
3. Polajžer Jasmina, Rogaška Slatina
3. furman Mineja, Loče

Deklice beli pasovi let. 2001, 2000, 1999;
1. Drame Laura, Rogaška Slatina
2. Tepeš Karolina, Rogaška Slatina
3. Cesarec Pia, Rogaška Slatina
3. Polajžer Jasmina, Rogaška Slatina

Deklice let. 2004, 2003, 2002;
1. Potisk Laura, Rogaška Slatina
2. Islamovič Alisa Shotokan Velenje
3. Plevčak Ines Rogaška Slatina
3. Car Zarja Shotokan Velenje

Deklice let. 2001, 2000;
1. Cesar Pia Velenje
2. Strmčnik Maja Velenje
3. Potisk Laura Rogaška Slatina
3. Valenko Ela Ptuj

Deklice let. 1999, 1998;
1. Petauer Eva Kozjansko in Obsotelje
2. Lipnik Barbara Kozjansko in Obsotelje
3. Kovše Lea Loče
3. Plevčak Natalija Rogaška Slatina

Deklice let. 1997, 1996:
1. Potisk Laura Rogaška Satina
2. Plevčak Natalija Rogaška Slatina
3. Cenc Helena Loče
3. Trebše Sara Kozjansko in Obsotelje

BORBE DEKLICE;
Deklice let. 2003, 2002 abs;
1. Potisk Laura Rogaška Slatina
2. Plevčak Klara Rogaška Slatina
3. Plevčak Ines Rogaška Slatina
3. Hodžič Arijana Rogaška Slatina

Deklice let. 2001, 2000 – 40 kg
1. Rajgl Anja Kozjansko in Obsotelje
2. Pernek Špela Ptuj
3. Potisk Laura Rogaška Slatina
3. Kranjc Lea Rogla

Deklice let. 1999, 1998 + 47 kg
1. But Nina Rogaška Slatina
2. Pavič Nastasija Rogaška Slatina
3. Švajger Neža Kozjansko in Obsotelje
3. Pevec Marina Kozjansko In Obsotelje

Deklice let. 1997, 1996 abs;
1. Cenc Helena Loče
2. Pavič Nastasija Rogaška Slatina
3. But Nina Rogaška Slatina
3. Lišanin Nastja Štore

BORBE DEČKI;
Dečki let. 2003, 2002 abs;
1. Škrabar Miha Rogla
2. Kandut Sašo Oplotnica
3. Mlakar Jan Loče

Dečki let. 2001, 2002 – 40 kg
1. Šalkič Ervin Trbovlje
2. Križanec krištof Ptuj
3. Cestnik Blaž Trbovlje
3. Zidar Domen Trbovlje

Dečki let. 2001, 2000 + 40 kg
1. Marguč Marko Rogla
2. Merdanovič Aldin Shotokan Velenje
3. Žibret Teo, Štore
3. Zorenč Aljaž, Štore

Dečki let. 1999, 1998 – 45 kg
1. Osrečki Sebastjan, Rogaška Slatina
2. Podhraški Jan, Rogaška Slatina
3. Novak Rok, Loče
3. Križanec Oskar, Ptuj

Dečki let. 1999, 1998 + 45 kg
1. Osrečki Sebastjan, Rogaška Slatina
2. Godicelj Matija, Štore
3. Koritnik Jernej, Rogaška Slatina
3. Križnik Matija, Trbovlje

Dečki let. 1999, 1998 + 50 kg
1. Škrablin Patrik, Rogaška Slatina
2. DolencMiha, Rogaška Slatina
3. Kvas Marcel, Loče
3. Fajs Nejc, Kozjansko in Obsotelje

Dečki let. 1997, 1996 abs;
1. Halužan Iztok Rogaška Slatina
2. Škrablin Patrik, Rogaška Slatina
3. Dolenc Jaka, Rogaška Slatina
3. Zupanec tim Rogaška Slatina

Upam, da se ponovno vidimo na 13. pokalu Rogaške Slatine prihodnje leto.
Športni pozdrav! Srečko Boršič