Laura Potisk in Patrik Škrablin zlata na 2. pokalni tekmi v Luciji

V soboto, 12. septembra 2015, je Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem DBV Piran v športni dvorani v Luciji izpeljala 2. pokalno tekmo. Na tekmovanju je nastopilo je 42 slovenskih klubov s 318 tekmovalci. Tekmovanje so se udeležili štirje tekmovalci Karate kluba Rogaška Slatina in se domov vrnili z dvema zlatima medaljama.

Prva iz kluba je nastopila Tara Škrablin, ki je tekmovala v izvajanju kat, v kategoriji malčic 8-9 let. Tara je v tretjem krogu, v četrtfinalu, izgubila, v nadaljevanju pa se njena nasprotnica ni uvrstila v finale,  s tem je izgubila možnost za repasaž in višjo uvrstitev.

Laura Potisk je tekmovala v športnih borbah v kategoriji mlajših kadetinj – 50 kg, v kateri je  premagala vse nasprotnice in osvojila prvo mesto.

V kategoriji mladincev – 68 kg, sta v športnih borbah tekmovala Patrik Škrablin, ki je prav tako premagal vse nasprotnike in osvojil prvo mesto in Jernej Koritnik, ki je osvojil peto mesto.

Tekmovalce je na tekmovanju vodil trener Danijel Gospič.