REZULTATI 17. karate pokala občine Rogaška Slatina

Rogaška Slatina 14.05.2017

R E Z U L T A T I:

KARATE POKALA ZA DEČKE IN DEKLICE OBČINE ROGAŠKA SLATINA SO SE UDELEŽILI TEKMOVALCI IZ KARATE KLUBOV: KK. PTUJ, KK. LOČE, KK. TRBOVLJE, KK. SHOTOKAN VELENJE, KK. DINAMIK CELJE, KK. OPLOTNICA, KK. ŽALEC, KK. TIGER VELENJE, KK. ŠTORE, KK. PETROVČE, KK. VELENJE, KK. WKSA DUPLEK, KK. SEKI SVETI JERNEJ IN KK. ROGAŠKA SLATINA, IZ KATERIH JE NASTOPILO 88 TEKMOVALCEV V KATAH IN 41 ŠPORTNIH BORBAH.

KATE DEČKI IN DEKLICE:

Dečki beli pasovi letnik 2009,2010 K1 (9)

1. Kuraj Jakob Rogaška Slatina

2. Harambašič Benjamin Štore

3. Boršič Gaj Petrovče

3. Oblonšek Tadej Oplotnica

Dečki beli pasovi letnik 2007,2008 K2 (5)

1. Kranjc Vid Velenje

2. Čmak Nejc Shotokan Velenje

3. Kuraj Mitja Rogaška Slatina

3. Kuraj Jakob Rogaška Slatina

Dečki beli pasovi letnik 2005,2006 K3 (9)

1. Krištof Matk Velenje

2. Ludvik Jan Duplek

3. Lučič Eldin Trbovlje

3. Čuforovič Alex Trbovlje

Dečki ABS letnik 2007,2008 K4 (6)

1. Marot Jean Petrovče

2. Kuraj Jakob Rogaška Slatina

3. Miklavžina Eon Velenje

3. Kuraj Mitja Rogaška Slatina

Dečki ABS letnik 2005,2006 K5 (6)

1. Lipovšek Amadej Petrovče

2. Kuraj Mitja Rogaška Slatina

3. Stegne Adrijan Oplotnica

3. Kincel Urh Rogaška Slatina

Dečki ABS letnik 2004,2003 K6 (7)

1. Gajšek Aljaž Shotokan Velenje

2. Barl Maj Petrovče

3. Kragelj Žan Štore

3. Polak Žan Dinamik

Dečki ABS letnik 2001,2002 K7 (5)

1. Gajšek Aljaž Shotokan Velenje

2. Kuraj Mitja Rogaška Slatina

3. Kincel Urh Rogaška Slatina

3. Krulec Tadej Rogaška Slatina

Deklice beli pasovi letnik 2009,2010 K11 (11)

1. Osmanovič Dalal Seki Sveti Jernej

2. Jovanovič Lana Velenje

3. Vodovnik Lara Oplotnica

3. Lončarič Zoja Seki Sveti Jernej

Deklice beli pasovi letnik 2007,2008 K12 (4)

1. Đogič Ema Tiger Velenje

2. Krumpak Tinkara Rogaška Slatina

3. Harambašič Hana Štore

3. Kezič Tia Štore

Deklice beli pasovi letnik 2005,2006 K13 (5)

1. Đogič Ema Tiger Velenje

2. Krumpak Tinkara Rogaška Slatina

3. Ramšak Neža Rogaška Slatina

3. Kragelj Nika Štore

Deklice ABS letnik 2007,2008 K14 (7)

1. Kregar Gabrijela Štore

2. Prevolnik Žana Štore

3. Kirbiš Pia Ptuj

3. Polak Nika Dinamik

Deklice ABS letnik 2005,2006 K15 (10)

1. Alič Ines Tiger Velenje

2. Rojs Sara Duplek

3. Krumpak Tinkara Rogaška Slatina

3. Fazlič Nejra Štore

Deklice ABS letnik 2004,2003 K16 (5)

1. Alič Ines Tiger Velenje

2. Jevšenak Larisa Oplotnica

3. Paš Glorija Rogaška Slatina

3. Oblonšek Gaja Oplotnica

ŠPORTNE BORBE DEČKI IN DEKLICE:

Malčki letnik 2007 ABS A-skupina B1 (5)

1. Tepeš Oliver Rogaška Slatina

2. Tomc Vito Žalec

3. Studnička Žak Žalec

3. Grešak Jakob Žalec

Malčki letnik 2007 ABS B-skupina B1 (5)

1. Hvala Aljaž Trbovlje

2. Terner Tian Žalec

3. Tomc Nace Žalec

3. Graseli Miha Dinamik

Dečki letnik 2005,2006 – 40 kg B2 (5)

1. Lipovšek Amadej Petrovče

2. Tepeš Oliver Rogaška

3. Jutršek Nik Trbovlje

3. Ločnikar Miha Loče

Dečki letnik 2005,2006 + 40 kg B3 (2)

1. Tepeš Oliver Rogaška Slatina

2. Skalič Brin Petrovče

Dečki letnik 2004,2003 – 50 kg B4 (4)

1. Požarnik Vid Dinamik

2. Barl Maj Petrovče

3. Polak Žan Dinamik

3. Požarnik Gal Dinamik

Dečki letnik 2004,2003 + 50 kg B5 (4)

1. Jordan Timotej Rogaška Slatina

2. Colnarič Nik Rogaška Slatina

3. Trošt Čebela Trbovlje

3. Podkrižnik Luka Loče

Dečki letnik 2002,2001 ABS B6 (3)

1. Jordan Timotej Rogaška Slatina

2. Mlakar Jan Loče

3. Colnarič Nik Rogaška Slatina

Dečki letnik 2000,1999 ABS B7 (2)

1. Lipovšek Anej Petrovče

2. Jordan Timotej Rogaška Slatina

Deklice letnik 2007 ABS G1 (2)

1. Rojs Jana Duplek

2. Polak Nika Dinamik

Deklice letnik 2005,2006 – 40 G2 (3)

1. Rojs Vita Duplek

2. Škrablin Tara Rogaška Slatina

3. Mlakar Nika Loče

Deklice letnik 2005,2006 + 40 kg G3 (2)

1. Masten Hera Duplek

2. Škrablin Tara Rogaška Slatina

Deklice letnik 2002,2001 ABS G6 (4)

1. Potisk Laura Rogaška Slatina

2. Tepeš Karolina Rogaška Slatina

3. Horvat Zala Ptuj

3. Gorjup Klara Loče

17. POKAL OBČINE ROGAŠKA SLATINA

1. KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA

2. KARATE KLUB PETROVČE

3. KARATE KLUB WKSA DUPLEK

PO OCENI SODNIKOV NAJBOLJŠI POSAMEZNIKI V ŠPORTNIH BORBAH

1. POTISK LAURA ROGAŠKA SLATINA

2. LIPOVŠEK ALEN PETROVČE

3. TEPEŠ OLIVER ROGAŠKA SLATINA

Športni pozdrav;                                                           Boršič Srečko