Zlata in dve srebrni medalji v Postojni

V soboto, 20.05.2017, je v športni dvorani šolskega centra v Postojni potekal mednarodni karate turnir »Postojna open 2017«, na katerem je tekmovalo 568 karateistov, 72 klubov in 6 držav.  Iz Karate kluba Rogaška Slatina se je tekmovanja udeležilo 6 tekmovalcev, v športnih borbah so si priborili zlato in dve srebrni medalji.

Laura Potisk je v  kategoriji kadetinj +54 kg osvojila osvojila prvo mesto,  Patrik Škrablin si je v kategoriji članov -84 kg priboril finale,  katerega pa je zaradi poškodbe izpustil, ter osvojil drugo mesto. Tepeš Oliver je v kategoriji malčkov +30 kg osvojil drugo mesto.

Tara Škrablin je kategoriji deklic +40 kg osvojila peto mesto.

Na tekmovanju sta nastopila še KarolinaTepeš in Nik Colnarič, oba sta izgubila v prvem krogu tekmovanja, v nadaljevanju sta njuna nasprotnika izgubila, s tem sta izgubila možnost za repasaž in višjo uvrstitev.