Ljubljana open 2017

V soboto,  18. novembra 2017, je Karate klub Olimpija v športni dvorani Kodeljevo, v Ljubljani, organiziral mednarodno karate tekmovanje »Ljubljana open 2017«, na katerem je nastopilo 659 tekmovalcev iz 101 kluba, 11 držav.

Tekmovanje se je udeležilo devet tekmovalcev  Karate kluba Rogaška Slatina katero so v športnih borbah osvojili dve zlati, srebrno in tri bronaste medalje.

Jordan Timotej je osvojil prvo mesto v kategoriji mlajših kadetov + 55 kg in  tretje mesto v kategoriji kadetov – 70 kg.

Laura Potisk je osvojila prvo mesto v kategoriji  kadetinj -54 kg in peto mesto v kategoriji mladink – 59 kg.

Patrik Škrablin je osvojil drugo mesto v kategoriji  mlajših članov -84 kg.

Jernej Koritnik in Tim Zupanec sta osvojila tretji mesti v kategoriji mlajših članov – 75 kg.

Tepeš Oliver je osvojil peto mesto v kategoriji dečkov -35 kg. Sedmi mesti sta osvojili  Sara Osek v kategoriji kadetinj -54 kg in Glorija Paš v izvajanju kat med mlajšimi kadetinjami.

Karolina Tepeš je nastopila v kategoriji mladink +59 kg in izgubila v prvem krogu, nato je ostala brez repasaža in višje uvrstitve.

Tekmovalce sta na tekmovanju vodila trenerja Srečko Boršič in Danijel Gospič.