POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2019

 

Dne 26.1.2019 so se člani Karate kluba Rogaška Slatina udeležili mednarodnega turnirja »POKAL KONIŠKEGA KONJA 2019« v Slovenskih Konjicah. Konkurenca je bila izredno močna, saj je bilo preko 600 udeležencev iz 88 klubov in 12 držav.

Med našimi člani je najboljši rezultat dosegel najmlajši Lovro Mikša, ki je v kategoriji »kata najmlajši (8-6 kyu)« dosegel odlično 2. mesto. Lovro se je v zadnjem letu tekmovanj  lepo uveljavil in redno pobira medalje na tekmah.

Od naših članov je medaljo (1. mesto) osvojil še Timotej Jordan, ki pa je tekmoval pod okriljem Karate zveze Slovenije.

Ostali naši člani tokrat niso posegli po odmevnejšem dosežku, a so na turnirju pridobili dragocene izkušnje: Tinkara Krumpak (6.mesto), Nik Colnarič (8.mesto), Nejc Kunštek (2x 9.mesto), Jakob Kuraj (9-14.mesto), Mitja Kuraj (9-16.mesto), Tajda Mavsar (9-14.mesto), Alja Kutija (7.mesto), Tara Škrablin (9-12.mesto), Jakob Žumer (9. mesto), Laura Potisk (5.mesto)

Tekmovalce je vodil in strokovno usmerjal glavni trener Srečko Boršič.