V Rogaški Slatini 14.04.2012
12. 12. pokala Rogaške Slatine za dečke in deklice so se udeležili tekmovalci in tekmovalke iz KK Rogla, KK Štore, KK Shotokan Velenje, KK Loče, KK Oplotnica, KK Ptuj, KK Velenje, KK Trbovlje, KK Kozjansko in Obsotelje In KK Rogaška Slatina.
Dečki beli pasovi let. 2005, 2004;
1. Gajšek Aljaž, Shotokan Velenje
2. Sluga Jure, Ptuj
3. Hmelak Jaša, Oplotnica
3. Šket Jure, Velenje
Dečki beli pasovi let. 2003, 2002;
1. Marinič Luka, Velenje
2. Tepeš Filip, Rogaška Slatina
3. Geršak Leon, Kozjansko in Obsotelje
3. Ramič Narcis, Shotokan Velenje
Dečki beli pasovi let. 2001, 2000, 1999;
1. Burlak Timotej, Loče
2. Gros Gregor, Rogaška Slatina
3. Bukšek Žan, Rogaška Slatina
3. Gobec Tit, Rogaška Slatina
Dečki let. 2004, 2003, 2002;
1. Aletič Endis, Shotokan Velenje
2. Kladušek Jan Kozjansko in Obsotelje
3. Murko Patrik, Ptuj
3. Kitak Matej, Rogaška Slatina
Dečki let. 2001, 2000;
1. Merdanovič Aldin, Shotokan Velenje
2. Zidar Domen, Trbovlje
3. Hartl Jan, Kozjansko in Obsotelje
3. Cestnik Blaž, Trbovlje
Dečki let. 1999, 1998;
1. Uzejnovič Belmin, Shotokan Velenje
2. Merdanovič Aldin, Shotokan Velenje
3. Petauer Janez, Kozjansko in Obsotelje
3. Gajšek Blaž, Shotokan Velenje
KATE DEKLICE;
Deklice beli pasovi let. 2005, 2004;
1. Islamovič Alisa, Shotokan Velenje
2. Cesarec Pia, Rogaška Slatina
3. Šet Špela, Rogla
3. Wravor Evelin, Rogla
Deklice beli pasovi let. 2003, 2002;
1. Ganziti Nina, Loče
2. Islamovič Alja, Shotokan Velenje
3. Polajžer Jasmina, Rogaška Slatina
3. furman Mineja, Loče
Deklice beli pasovi let. 2001, 2000, 1999;
1. Drame Laura, Rogaška Slatina
2. Tepeš Karolina, Rogaška Slatina
3. Cesarec Pia, Rogaška Slatina
3. Polajžer Jasmina, Rogaška Slatina
Deklice let. 2004, 2003, 2002;
1. Potisk Laura, Rogaška Slatina
2. Islamovič Alisa Shotokan Velenje
3. Plevčak Ines Rogaška Slatina
3. Car Zarja Shotokan Velenje
Deklice let. 2001, 2000;
1. Cesar Pia Velenje
2. Strmčnik Maja Velenje
3. Potisk Laura Rogaška Slatina
3. Valenko Ela Ptuj
Deklice let. 1999, 1998;
1. Petauer Eva Kozjansko in Obsotelje
2. Lipnik Barbara Kozjansko in Obsotelje
3. Kovše Lea Loče
3. Plevčak Natalija Rogaška Slatina
Deklice let. 1997, 1996:
1. Potisk Laura Rogaška Satina
2. Plevčak Natalija Rogaška Slatina
3. Cenc Helena Loče
3. Trebše Sara Kozjansko in Obsotelje
BORBE DEKLICE;
Deklice let. 2003, 2002 abs;
1. Potisk Laura Rogaška Slatina
2. Plevčak Klara Rogaška Slatina
3. Plevčak Ines Rogaška Slatina
3. Hodžič Arijana Rogaška Slatina
Deklice let. 2001, 2000 – 40 kg
1. Rajgl Anja Kozjansko in Obsotelje
2. Pernek Špela Ptuj
3. Potisk Laura Rogaška Slatina
3. Kranjc Lea Rogla
Deklice let. 1999, 1998 + 47 kg
1. But Nina Rogaška Slatina
2. Pavič Nastasija Rogaška Slatina
3. Švajger Neža Kozjansko in Obsotelje
3. Pevec Marina Kozjansko In Obsotelje
Deklice let. 1997, 1996 abs;
1. Cenc Helena Loče
2. Pavič Nastasija Rogaška Slatina
3. But Nina Rogaška Slatina
3. Lišanin Nastja Štore
BORBE DEČKI;
Dečki let. 2003, 2002 abs;
1. Škrabar Miha Rogla
2. Kandut Sašo Oplotnica
3. Mlakar Jan Loče
Dečki let. 2001, 2002 – 40 kg
1. Šalkič Ervin Trbovlje
2. Križanec krištof Ptuj
3. Cestnik Blaž Trbovlje
3. Zidar Domen Trbovlje
Dečki let. 2001, 2000 + 40 kg
1. Marguč Marko Rogla
2. Merdanovič Aldin Shotokan Velenje
3. Žibret Teo, Štore
3. Zorenč Aljaž, Štore
Dečki let. 1999, 1998 – 45 kg
1. Osrečki Sebastjan, Rogaška Slatina
2. Podhraški Jan, Rogaška Slatina
3. Novak Rok, Loče
3. Križanec Oskar, Ptuj
Dečki let. 1999, 1998 + 45 kg
1. Osrečki Sebastjan, Rogaška Slatina
2. Godicelj Matija, Štore
3. Koritnik Jernej, Rogaška Slatina
3. Križnik Matija, Trbovlje
Dečki let. 1999, 1998 + 50 kg
1. Škrablin Patrik, Rogaška Slatina
2. DolencMiha, Rogaška Slatina
3. Kvas Marcel, Loče
3. Fajs Nejc, Kozjansko in Obsotelje
Dečki let. 1997, 1996 abs;
1. Halužan Iztok Rogaška Slatina
2. Škrablin Patrik, Rogaška Slatina
3. Dolenc Jaka, Rogaška Slatina
3. Zupanec tim Rogaška Slatina
Upam, da se ponovno vidimo na 13. pokalu Rogaške Slatine prihodnje leto.
Športni pozdrav! Srečko Boršič